Looking For Anything Specific?

13. Burç gerçekten var mı | Beklentiler.com

Bir süredir sosyal medyada "burçlar değişti” iddiası dolaşıyor. Son olarak NASA'nın da bu iddiayı doğruladığı haberleri oldukça yayıldı. İddialara göre, eksenel devinim olgusundan dolayı burçları oluşturan takımyıldızlarının 3 bin yıl öncesine göre farklı konumda olduğunu belirten NASA, 12 değil, 13 adet burç olması gerektiğini açıkladı.

"Doğruluğu yok"

Konuyla ilgili açıklama yapan Astrolog Ceylin Çelebi, "Son günlerde Nasa haberi olarak iddia edilen ve burçlarla ilgili bir haber medyada dönüp duruyor. Söz konusu haber son yıllarda ara ara çıkmaktadır zaten. Aslında bunun cevabı çok basit ve doğruluğu da kesinlikle yok. Çünkü Astrolojide takım yıldızlar değil burçlar kullanılmaktadır. Burçlar ve takım yıldızlar birbirlerinden farklıdır. İsim benzerlikleri olması nedeniyle böyle bir karmaşaya zaman zaman neden olur. Değerli astroloji severler, burçlar 12 tanedir ve 13. Burç, yılan burcu yoktur. Lütfen bu tarz haberlere itibar etmeyiniz." ifadelerini kullandı.

özel içeriğidir.
Mots clés: yılan burcu,13. burç,astroloji,astrolog,nasa,haber,doğru,burçlar değişti,13. Burç gerçekten var mı,yılan burcu gerçekten var mı,yılan burcu var mı,yıldız,takım yıldız,burçlar, Ceylin Çelebi
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires