Looking For Anything Specific?

27 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları | Beklentiler.com

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 27 Temmuz Pazartesi gününün günlük burç yorumları...

1 Temmuz Koç burcu yorumu

27 Temmuz Koç burcu yorumu

Bugün her zamankinde de hayalperestsin. Modun sürekli değişiyor olabilir ve nerede duracağını adeta bilemiyor gibi. İnsanların senin şamatacı yapına uyum sağlaması biraz güç olabilir. Sürat vagonuna onları çekip bindirmen hoşlarına gitmeyecektir. Belki de hisleri hakkında fark etmediğin bir şeyler vardır. Dikkat et.

1 Temmuz Boğa burcu yorumu

27 Temmuz Boğa burcu yorumu

Bugün haylaz bir modda olacaksın. Göksel enerjiler içindeki yaramaz çocuğu hareket geçiriyor! Eş dostla bir araya gelmek isteyebilirsin ve çılgınlıklar yapmak isteyebilirsin. Komik hikayeler, espriler anlat. Yaptığın çılgınlıklardan bahset ve karnın ağrıyana kadar gül. Genel rutininin dışına çık ve çocuk ol! Kendini eğlenceye teslim et!

1 Temmuz İkizler burcu yorumu

27 Temmuz İkizler burcu yorumu

Bugün her şeyi oluruna bıraktığın bir gün. Hiçbir şey söylemeyeceksin, uykulu olacaksın ve modun süper olmayacak. Tamam, harika! Romanına gömül, siestalar yap ve mümkün olduğunda az hareket et çünkü istediğin tam da by! Telaşlanma meşgul kunduzcuk, bu periyod geçici! Ve biliyor musun? Bu konuda hiç de yalnız değilsin. Bunlar ara ara hepimizin başına geliyor. Öyleyse bırak kendini.

1 Temmuz Yengeç burcu yorumu

27 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Bugün hayal kurma ve işleri ağırdan alma fikri seni cezbediyor olabilir. İş yapacak bir modda kesinlikle değilsin. Önemli işleri sabahtan bitirip; öğleden sonra ve akşam saatlerinde dinlenebilirsin. Kendine bir program yap ve bu programa bağlı kal. Sonrasında kendini arkadaşınla çıktığın bir öğle yemeğiyle ödüllendirebilirsin.

1 Temmuz Aslan burcu yorumu

27 Temmuz Aslan burcu yorumu

Bugün hislerine hayat vermen için seni güdüleyecek derecede bir enerji patlaması yaşayabilirsin. Her zaman gerçek hislerini yansıtacak şekilde hareket et ve dikkate alınması gereken biri olduğunu göster. Tehditkar veya saldırgan olmanın bir anlamı yok elbette, ama eğer birisi sana sataşmaya kalkarsa, o kişiye gerekli cevabı verebilecek bir güce sahip olduğunu bil.

1 Temmuz Başak burcu yorumu

27 Temmuz Başak burcu yorumu

Bugün havada gerilim kokusu var. Kimse seni dinlemiyormuş gibi hissedebilirsin ve insanların senin enerjini çektiğini düşünebilirsin. Kendini savunmacı ve sinirli tavırlar sergilerken bulabilirsin. Kimsenin seni daha önce bu halde görmemiş olma ihtimali yüksek. Bu öfkeni açığa vurmaktan çekinme. Bastırılmış öfke, hem bedenin hem ruhun için zehir niteliğindedir.

1 Temmuz Terazi burcu yorumu

27 Temmuz Terazi burcu yorumu

Bugün hiçbir şeyle uğraşmak istemiyor gibisin. Fakat hem senin hem de başkalarının adına, bir ilerleme sağlayabilmek için bazı düzenlemeler yapılmalı. Duyguların sağlam bir şekilde yerde durur vaziyetteyken; aklın havalanıp uçmak istiyor. Hareket geçip geçmemek konusunda yaşadığın ikilemler ise seni çıkmaz sokabilir. Bugün kendini akışa bırak.

1 Temmuz Akrep burcu yorumu

27 Temmuz Akrep burcu yorumu

Bugün hassas bir moddasın. İnsanlar enerjisinden her zamandakinden daha da etkileneceksin. İnsanların stresinin seni etkilemesine izin verme. Onların duygularından uzak dur. Kendine odaklan. Rahatlatıcı bir müzik eşliğinde yürüyüş yap. Negatif tartışmaların seni ele geçirip boğmasına da izin verme. Bağlantı kurduğun şeylere özen gösterirsen, modunu da yüksek tutabilirsin!

1 Temmuz Yay burcu yorumu

27 Temmuz Yay burcu yorumu

Bugün irrasyonel ve yenilikçi yanını kendi içinde keşfet. Duyguların bu ilkeye aykırı hareket ediyor olabilir ama bu durumun ilerlemene engel oluşturmasına izin vermek yerine bir şekilde kendini eyleme geçmeye teşvik etmesi için yol ara. Yeni teknolojiden de faydalan. Avcunun içinde mükemmel kaynaklar var; o halde bu gücü avantajına kullanmaya çekinme.

1 Temmuz Oğlak burcu yorumu

27 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Bugün güçlü ve özgüvenli hissetme şansın çok yüksek. Günün enerjisini daha önce hiç yapmadığın bir şey yaparak kullan; dayanıklılığın da yüksek olduğu bir gün. Bir şeyler başlatmak için doğru kişi sen olabilirsin – özellikle de değişime tanık olmak istiyorsan. Eğer hiç bir alanda liderlik için yarışmadıysan ve rekabet yaşamadıysan, bunu yapmayı bir düşün! Gerçek bir fark yaratmak için güce ve popüleriteye sahipsin!

1 Temmuz Kova burcu yorumu

27 Temmuz Kova burcu yorumu

Bugün iyi haberler getiriyor. Günün enerjisi bir çeşit kırılma yaratacak. Bir yaratıcı projeyi bitirmek için aramakta olduğun ilhama bugün ulaşabilirsin. Ya da romantik olarak ilgilenmekte olduğun bir kişiyle güçlü bir ilişki geliştirmeye başlayabilirsin. Her şeyin sonunda yavaş yavaş yoluna girmekte olduğunu görmek sana iyi hissettirecektir. Şansın senden yana olmasını hak ediyorsun!

1 Temmuz Balık burcu yorumu

27 Temmuz Balık burcu yorumu

Bugün gezegenler sana destekleyici enerjiler sunuyor. Eğer bir ilişkiyi düzeltmek istiyorsan (ya da yeni bir tane istiyorsan) o özel insanla aranızın daha iyi olduğunu göreceksin. Yeni etkileşim yolları bulabilir ve birlikte bir gelecek inşa etmek için taze stratejiler üretebilirsin. İş hayatında ise, hayallerini gerçekleştirmek için yeni bir planla gelebilirsin.


Mots clés: 27 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları,Pazartesi günlük burç yorumları,günlük burç yorumları,burç yorumları,27 Temmuz günlük burç yorumları,burç,koç,boğa,ikizler,yengeç,aslan,başak,terazi,akrep,yay
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires