Looking For Anything Specific?

28 Temmuz Salı günlük burç yorumları | Beklentiler.com

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 28 Temmuz Salı gününün günlük burç yorumları...

1 Temmuz Koç burcu yorumu

28 Temmuz Koç burcu yorumu

Bu aralar uzlaşmacı olmamak konusunda eminsin! Otorite seviyen ne olursa olsun, baskı altında kalmaya dayanamıyorsun. Yine bugün öngörülü bir kimse beklenmedik şekilde çıkıp seni eleştirebilir. Ne söylediğine dikkat et; önemli içgörüler olabilir!

1 Temmuz Boğa burcu yorumu

28 Temmuz Boğa burcu yorumu

Bu aralar çevresinde bulunulması zor bir insansın. Zaman zaman kendi kendine karamsarlıklara kapılıyorsun. Fakat çevrendekiler sağladığın küçük bir miktarda eşliğe bile minnettar oluyorlar. Büyümek istemediğin, oyun oynamak istediğin günler olur bunlar. Peki kendine oyun oynamak için yeteri kadar vakit ayırıyor musun?

1 Temmuz İkizler burcu yorumu

28 Temmuz İkizler burcu yorumu

Bol iletişimli bir gün olabilir. Her şeyin hızlandığını hissedebilirsin. Telefonun hiç susmayabilir. Gelen kutun dolup taşabilir. Fakat tek bir şey yapmaya odaklan. Çokça şey yaparken bunalman çok olası görünüyor, o yüzden sık sık aralar ver!

1 Temmuz Yengeç burcu yorumu

28 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Bu ay, duygusal açıdan sana doruk noktalarını yaşatacak. Sebepsiz yere insanları eleştiri yağmuruna tutabilirsin. Ayrıca bu ay, içindeki birikmiş duyguları dışa vurmak isteyeceğin bir ay olacak. Yine de duygularını ifade ederken kendini kontrolsüz hissedebilirsin. Hislerinin ardındaki güç gerçekten muazzam.

1 Temmuz Aslan burcu yorumu

28 Temmuz Aslan burcu yorumu

Birçok şey başarabileceğin harika bir gün. Duyguların kısıtlanmış hissedebilir ve derin bağlantılar kurmakta zorlanabilirsin ama hemen kaygılanma. Derin diyaloglar kurmak için doğru bir zamanlama olmadığını düşünüyorsan, çok da zorlama. Bunun yerine, kişisel ve profesyonel seviyede yapman gerekenleri yap.

1 Temmuz Başak burcu yorumu

28 Temmuz Başak burcu yorumu

Bu ne enerji böyle! Resmen bir lokomotif gibisin! Bu keyif nereden geliyor? Tıpkı bir rönesans döneminden geçiyor gibisin. Kendinle alakalı olarak üzerinden düşündüğün soruların tam olarak cevaplanmadığını göreceksin. Dünyanın seni ağırlaştırıp aşağı çektiği dönemleri hatırlıyor musun acaba?

1 Temmuz Terazi burcu yorumu

28 Temmuz Terazi burcu yorumu

Birçok harika fikirle gelebilirsin ama bu fikirleri izlemek senin için zor olacağa benziyor. Beyin fırtınası kısmı hoşuna gidecek ve karışık detayları başkasına paslamaktan keyif alacaksın. Bugün enerjin çok daha pratik bir moda kayıyor ve böylece düşüncelerini organize etmekte başarılı oluyorsun. Bitmeyen işleri belli etme ve yapılacaklar listeni güncelleme zamanı.

1 Temmuz Akrep burcu yorumu

28 Temmuz Akrep burcu yorumu

Bugün adeta insanlara bakıcılık yapıyormuşsun gibi hissedebilirsin; çünkü huysuzluk ve öfke insanların sunduğu şeyler olabilir. Belli başlı meseleler düdüklü tencere etkisi gösterebilir; ve ateşli gezegenler de işlerin alevlenmesine sebep olabilir. Yapabildiğin kadar barışçıl bir tavır sergile. Olayların ortasına çekilmemeye çalış.

1 Temmuz Yay burcu yorumu

28 Temmuz Yay burcu yorumu

Birkaç haftadır hayatına hakim olan sosyal gerginlikler son buluyor. Göksel enerjiler yaşadıklarından ders çıkarıp bir sonraki döngüye hazırlanman gerektiği mesajını veriyor. Bu süreçte başarı ve onur elde edersen harika olur çünkü bunlar dünyadan kopukluğun ve içe dönüp meditasyon yapmaya yönelimin olacağı önümüzdeki haftalarla yüzleşirken destekleyici olacaktır.

1 Temmuz Oğlak burcu yorumu

28 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Bugün ailenle vakit geçirmek isteyebilirsin. Son zamanlarda birçok kariyer odaklı işlere giriştin ve şimdi hayatında biraz denge istiyorsun. Bunu neden bir aile toplantısı düzenleyerek başlatmıyorsun? Eğer bu mümkün değilse, yakın arkadaşlarını eve davet et ve samimi bir akşam geçirin.

1 Temmuz Kova burcu yorumu

28 Temmuz Kova burcu yorumu

Birkaç farklı projeye bulaşabilirsin. Günün enerjisi seni meşgul yapacak! Zamanın kaç olduğuna dikkat etmelisin, yoksa önemli toplantıları kaçırabilirsin. Yoğun bir programın varsa, her bir şeyi tamamlamak için ekstra disiplin ve dikkate ihtiyacın olabilir. Eğer iptal edilebilecek veya ertelenebilecek bir taslak varsa, bunu yapmayı bir değerlendir.

1 Temmuz Balık burcu yorumu

28 Temmuz Balık burcu yorumu

Bugün aklın hem kısa hem uzun vadede bir gezi planlamakta olabilir. Arabada çok fazla vakit geçirebilirsin, bazı ayak işlerini halledebilir ve ardından uzun bir tatil planına başlayabilirsin. Fiziki enerjin yüksek fakat yine de kendini fazlaca yorma riskiyle karşı karşıyasın. Akşamleyin evde dinlensen iyi edersin.


Mots clés: 28 Temmuz Salı günlük burç yorumları,Salı günlük burç yorumları,günlük burç yorumları,burç yorumları,burç,boğa,koç,ikizler,yengeç,aslan,başak,terazi,akrep,yay,oğlak,kova,balık
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires