Looking For Anything Specific?

29 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları | Beklentiler.com

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 29 Temmuz Çarşamba gününün günlük burç yorumları...

1 Temmuz Koç burcu yorumu

29 Temmuz Koç burcu yorumu

Bir Koç olarak, gerçekten yoğun bir yapıya sahipsin. Derinden hisseden ve düşüncelere dalarak saatler geçiren birisin. Yine de fazla yoğunluk ve derinlik sağlığına ve refahına zarar verebilir ki şu aralar dışarı çıkıp eğlenmek için en uygun zamanlar! Öyleyse oturduğun yerden kalk ve dolaş. Biriyle öğle yemeği buluşması ayarla, alışveriş yap. Günlük rutininin monotonluğunu kırmak için aktif uğraşlar edin.

1 Temmuz Boğa burcu yorumu

29 Temmuz Boğa burcu yorumu

Bildiklerini göstermek istiyorsun. İçinde her zaman bir öğretmen olmuştur. Bugün söylev verebilir veya sunum yapabilirsin ve insanları belirli bir konuda bilgilendirebilirsin. Bu bir iş yeteneğiyle de ilgili olabilir, insan ilişkileriyle de. Kesinlikle değerli fikirlere sahipsin; öyleyse bunları sergile.

1 Temmuz İkizler burcu yorumu

29 Temmuz İkizler burcu yorumu

Bir anda nedensizce göz yaşlarına boğulabilirsin. Bir su kenarında otur ve hislerini serbest bırak. Fırtına yaklaştıkça havadaki gerilim de artıyor. Ortalık sakinleştiğinde, güneş tekrar çıkacak ve parlayacak. Bu barış ve sükunet dönemi sana çok uzak bir ihtimalmiş gibi görünebilir ama düşündüğünden daha da yakın!

1 Temmuz Yengeç burcu yorumu

29 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Beynini kapatamadığın günler yaşadığını hatırlıyor musun? İşte bugün o günlerden biri olabilir. Daha da kötüsü, düşüncelerini paylaşmak isteyebilirsin ve karşında maalesef seni istekli bir şekilde dinleyecek bir partner olmayabilir. Meraklanma. Bilgisayarın ve bir modemin var; öyleyse neden chat odalarını ya da forumları denemiyorsun?

1 Temmuz Aslan burcu yorumu

29 Temmuz Aslan burcu yorumu

Bir arkadaşının iletişim konusundaki eksikliği içindeki bütün güvensizlikleri ortaya çıkaracak ve bu insanın hala seni umursayıp umursamadığını düşüneceksin. Bu durumun seni çok fazla kaygılandırmasına izin verme. Arkadaşının morali bozuk olabilir fakat bu konunun senle bir alakası yok. Kendi yaşadığı zorluklara kendini öyle kaptırmıştır ki seni kırdığının farkına varamıyordur...Dişini sık ve arkadaşının hazır olduğunu düşündüğünde ona yaklaş!

1 Temmuz Başak burcu yorumu

29 Temmuz Başak burcu yorumu

Benmerkezci ve inatçı birisi ya da bir mesele sebebiyle çelişkilere düşebilir; zıtlaşmalar yaşayabilirsin. Savaşa hazırlan. Aksiyon ve güç içeren bir gün. Hayatında ağır hareket eden meseleler kritik bir noktaya gelebilir. Adeta test ediliyormuş gibi hissedebilirsin. Kendine güven ve zamanında aldığın hayat derslerini düşün. Eylem planı hazırlaman gerekebilir...

1 Temmuz Terazi burcu yorumu

29 Temmuz Terazi burcu yorumu

Bir arı kovanındaki kraliçe arı gibi hissediyorsun; herkes tavsiye için sana geliyor. Aynı zamanda, tapınılıyor ve beğeniliyorsun, onurlandırılıyorsun. Bazıları böyle bir enerjiden tükenir ama sen tam tersi enerji doluyorsun. Bugün durum bu: insanlar seni sürekli yaşam hakkında meşgul edecek ve lafa tutuyor olacak!

1 Temmuz Akrep burcu yorumu

29 Temmuz Akrep burcu yorumu

Belli ki oynaman gereken önemli bir rol var!Günün modu biraz rahatsız edici olabilir ama senin bu rahatsızlıkla başa çıkış şeklin sana tanınırlık ve başka ödüller getirecektir. Gücün, kontrollü tavırların ve durağanlığı başarı ve başarısızlık arasındaki farkı gözler önüne serecek. Yapabilirsin ve yapmalısın da. Kendinle gurur duy!

1 Temmuz Yay burcu yorumu

29 Temmuz Yay burcu yorumu

Bir belirginlik ve berraklık hissinin hakim olduğu bir gün. Kişisel bir meseleyle ilgili önemli bir içgörüye sahip olabilirsin. Belki yaşadığın bir ilişki sende kafa karışıklığı yaratıyordur. Bu kişiye değer versen de, aklına takılan soru işaretlerini nasıl gidereceğini bilemiyor olabilirsin. Ya da ilişkide bir değişiklik yapmayı düşünüyorsun. İç sesine kulak ver. Yaşananları daha kolay idrak etmeni sağlayacak bir olumlu enerji söz konusu.

1 Temmuz Oğlak burcu yorumu

29 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Belli bir konuya yönelik aşırı derecedeki hassas yaklaşımın seni hemen çıkarımlar yapmaya itiyor ve bu da gerçekleri görmeni engelliyor. Bütün verileri değerlendirmeden hemen varsayımlara girişiyorsun. Büyük ihtimalle, en kötüsünü düşünüyorsun ve bu da seni daha da strese sokuyor. Gerçekliğinden emin olmadığın şeyler için kaygılanmamalısın.

1 Temmuz Kova burcu yorumu

29 Temmuz Kova burcu yorumu

Bir düzine enerjin olabilir ve bu enerjiyi nereye kullanacağını şaşırabilirsin! Sen yaratıcı bir bireysin, öyleyse neden bu aktifliğini hobilerin için kullanmıyorsun? Bir koleksiyonunu yeniden düzenlemek bile yaratıcılık ister. Ve enerji ile yaratıcılığın birleşimi yatak odasında da harikalar yaratır; partnerinle bunu paylaşabilirsin...

1 Temmuz Balık burcu yorumu

29 Temmuz Balık burcu yorumu

Belirli bir programa bağlı kalman uzak bir ihtimal gibi görünüyor. Ailenle bir araya gelmeyi planlıyorsan, buluşma noktasına gitmek için yola daha erken çık. Ya da eğer sende toplanılacaksa evine zamanında gelemeyebileceklerini göz önünde bulundur. Dikkat dağıtıcı bir enerji mevcut ve bu da odaklanıp organize olmayı zorlaştırıyor. Mesela yemeğe davetli misafirlerin şarap getirmeyi unutabilir. O yüzden her ihtimale karşı şarap alsan iyi olur!


Mots clés: 29 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları,Çarşamba günlük burç yorumları,günlük burç yorumları,burç yorumları,29 Temmuz günlük burç yorumları,koç,boğa,ikizler,yengeç,aslan,başak,terazi,akrep,yay,oğlak,
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires