Looking For Anything Specific?

Beren Saat evliliği hakkında açıklamalarda bulundu | Beklentiler.com

Kenan Doğulu ile 2014 yılında dünyaevine giren ve birçok kez boşanacakları konuşulan oyuncu Beren Saat, katıldığı programda evliliği hakkında açıklamalarda bulundu. Eşinin doğum gününde paylaştığı mesajda "Beceremediğimiz evlilik olsun" diyerek kafaları karıştıran Saat, o sözlere açıklık getirdi.

"İlişkim başka türlü bir yere geldi”

Ayşegül Doğan'ın YouTube'da yayınlanan programına konuk olan Saat, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: "Aşk, evlilikten her zaman daha önemli bence. Bizim ayrılık haberimiz yüz bin kere falan yapılmıştır. Çünkü biz ayrılmıyorken de ayrılık haberi vardı, birtakım problemler yaşadığımız dönem de vardı. Aslında ayrı bir süreç geçirdikten sonra pandemi sürecini beraber geçirdik. Beraber müzik yapmaya başladık. İlişkimiz daha başka türlü bir yere geldi. Birbirimizi başka türlü beslediğimiz, başka bir seviyesindeyiz ilişkinin ve aşkın her neyse...

'Her şey bitti' derken, beni şaşırtacak bir yere geldi. Bir müzisyen olarak Kenan'ı tanımaya başladım. Bütün dünyanın, hiçbir kimsenin evinden başka güvende hissetmediği bir dönemi beraber yaşadık. O enteresandı.

Evde olmak, ikimiz olmak, güvende hissetmek onlarla beraber galiba biraz daha yoğunlaşıp, o hale geldi. Biz arkadaşlığı başardık, beraber üretmeyi başardık, aile olmayı, aile gibi hissetmeyi başardık ama dışardan insanlar baktığı zaman 'Ayrıldılar', 'Şöyle oldu', 'Böyle oldu' dedi.”

"Beklenen aile fotoğrafını veremedik”

Kenan Doğulu'nun doğum gününde yaptığı paylaşım ile ayrılık haberleri hakkında ilk kez konuşan güzen oyuncu, "O çekirdek aile fotoğrafını bir türlü veremedik. 'Çocuk yaptılar' falan o beklenen aile fotoğrafını veremedik ama onun çok üstünde ya da çok derininde başka paylaşımları başka türlü daha derin bir dostluğu, insani bağı kurduk. O yüzden beceremediğimiz evlilik olsun yani... Öyle bir şeydi yazdığım. İnsanlar kendi yaşam tecrübeleri üzerinden bizim hayatımızı anlamlandırmak ya da doğrulamak zorunda da değiller. Çünkü biz başka bir hayat yaşıyoruz. Çok sade ve anlaşılabilir bir hayat yaşıyoruz.

Bir şekilde o evliliğin içinde nefes alamadığımız zamanlar yaşadık. Birbirimize kırıldık, döküldük... Ama bu dönemden sonra her şey daha başka oldu, daha ilginç oldu. Sevgi bir şekilde bütün sorunları aşıyor.” İfadelerini kullandı.


Mots clés: kenan doğulu,beren saat,magazin,evlilik,ayşegül doğan,youtube,müzik,oyuncu,pandemi
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires