Looking For Anything Specific?

Eser Yenenler: Kilo işini kapatıyorum | Beklentiler.com

Kilo vermeye karar verdiğini açıklayan oyuncu Eser Yenenler, 90 gün sürecek düzenli diyet ve spor programına başladığını ifade etti.

İlk hedef 110

Eser Yenenler, yayınladığı videoda, "Bu kilo işini kapatıyorum. Çok önceden alınmış bir kararla hayırlısıyla kilo derdinden kurtuluyoruz. Spor hocamızla anlaştık, diyetimiz de belli. Çocuk büyüdü, evlendik, evimiz güzel oldu, stres bitti. Artık konstantre bir şekilde bu işi halledeceğimiz döneme geldik. Düğünümde hayatımdaki en şişman halimdeydim" diyen Yenenler, "Şu an bile ondan daha zayıfım ama şu an bile kilom çok... Diyetimin ilk haftası bitti. Başlangıç kilom 137.9... Hedefimiz 110 kilo olmak. 1 Temmuz'da diyete başladım, 1 Ekim'de bitecek. Daha sonra hedef iki haneli kilolara düşmek" ifadelerini kullandı.

"Koltuğu kırdım”

Geçtiğimiz günlerde oturmaya çalışırken koltuğu kırdığını dile getiren Eser Yenenler, şunları söyledi: "Kilo vermek zorundayım çünkü çok kırıcı anlar yaşıyorum. 'Kırıcı' derken gerçek anlamda kırıcı... Oturmaya çalışırken koltuğu kırdım. Eşim bu kez diyette bana çok destek oluyor. Kuzey ile yürüyüş yapıyoruz. Artık zayıflamamız lazım. Bu kilo meselesiyle en çok eşim uğraşıyor çünkü ben yıllarca 'şişman' linci yemeye alıştım ama benimle birlikte o da linç yiyor.”

1 haftada 3 kilo verdi

"Şişman' şakasından çok sıkıldım" diyen oyuncu, "Televizyonda terlemekten de çok sıkıldım. Bunun gerçek anlamda tamamen değişmesini istiyorum" açıklamasını yaptı. Eser Yenenler, bir haftada 3 kilo vererek, 137'den 134 kiloya düştüğünü de ifade etti.


Mots clés: eser yenenler,berfu yenenler,magazin,kilo verme,komedyen,televizyon,oyuncu,diyet,spor
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires