Looking For Anything Specific?

Hümeyra Akbay: Misafir oyuncu olarak katılabilirim | Beklentiler.com

Son olarak 2019 yılında sinemada vizyona giren, 'Biz Böyleyiz' adlı filmde sinema severlerin karşısına çıkan Hümeyra Akbay, Türkiye'yi ayağa kaldıran Pınar Gültekin cinayeti ve dizi sektörü hakkında konuştu.

"İstanbul Sözleşmesi'ni geri istiyoruz”

Hümeyra Akbay ile Sema Keçik, son zamanlarda yaşanan kadın cinayetleri konusunda bir hayli dertliydi. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi tarafından cinayete kurban giden Pınar Gültekin hakkındaki görüşleri sorulan Hümeyra Akbay, "Ben bu tür insanların aileleri için üzülüyorum. Cinayeti işleyen kişinin annesi nasıldır şimdi? Kızı önce dövmüş, sonra bidona koyup yakmış ve üzerine beton dökmüş. Biz bu tür bir şeyi film senaryosu yapsak, insanlar bize gülerdi, herkes eleştirirdi. En kısa zamanda İstanbul Sözleşmesi'nin geri gelmesini istiyoruz." dedi.

"Setleri kaldıracak gücüm yok”

Hümeyra Akbay'a, "Sizi uzun süredir televizyonlarda göremiyoruz. Dizi projeniz var mı?" sorusuna ise 72 yaşındaki sanatçı, "Artık benim setleri kaldıracak gücüm yok. 12 - 13 saat süren çalışma saatlerini kaldıramam ayrıca hastayım, bir daha uzun süreli işlerde oynayamam, ancak misafir oyuncu olarak belki katılabilirim. Uzun süreli oyunculuk yapamam." cevabını verdi.


Mots clés: hümeyra akbay,sema keçik,nişantaşı,magazin,pınar gültekin,istanbul sözleşmesi,dizi,set,film
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires