Looking For Anything Specific?

İstanbul yarı maratonu 20 Eylül’de koşulacak | Beklentiler.com

Her yıl 10k ve 21k etaplarından oluşan İstanbul Yarı Maratonu bu yıl yeni normal dönem önlemleri ile sadece 2.500 Yarı Maraton/21K koşucusu ile koşulacak. Yeni normal dönemde geniş katılımlı etkinliklerin hazırlıklarını yaparken, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından yayınlanan 'Kovit-19 Kitlesel Etkinlikler Rehberi' kriterleri gereği kategorilerde ve kişi sayılarında sınırlamaya gidildi.

Maraton öncesi hazırlık niteliğinde

Başlangıç noktasında metrekare başına düşen kişi sayısından, bekleme alanındaki düzenlemeye kadar her ayrıntı tek tek düşünülerek yapılan çalışmalara ve alınan kararlara sporcular www.istanbulyarimaratonu.com adresinden ulaşabilir.

İstanbul'un marka değerini yükselten, kentimizin uluslararası düzeyde tanıtımı için önemli bir yere sahip olan İstanbul Yarı Maratonu atletlerin kendi derecelerini geliştirebilmelerine olanak tanırken, Kasım ayında gerçekleşecek maraton öncesi hazırlıklarının en önemli adımı haline geliyor.


Mots clés: istanbul yarı maratonu,altın kategori,spor,maraton,vodafone,dünya sağlık örgütü,kovit-19 kitlesel etkinlik rehberi,istanbul yarı maratonu 20 eylül'de koşulacak
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires