Looking For Anything Specific?

Pandemi döneminde evde yapılan eserler görücüye çıkıyor | Beklentiler.com

"Evde yapılan evde kalmasın” sloganı ile başlatılan kampanya kapsamında pandemi sonrası gerçekleşen sokağa çıkma kısıtlaması ile evlerde yapılan ürün ve eserler AVM içerisinde sergilenecek. Bu dönemde bireylerin yaratıcılığının da ortaya çıkarak oluşturulan resim, fotoğraf, heykel, dikiş, nakış vb. ürünler ziyaretçilerin beğenisine sunulacak; yanı sıra kampanya, yapılacak ödüllü yarışma ile taçlanacak.

Çöpçüler jüride

"Evde yapılan evde kalmasın” kampanyasında katılımcılar sosyal medya üzerinden #evdekalmasın ve #ankamall hashtagi ile evde yaptıkları ürünleri paylaşacak. Katılımcılar, Berk Barutçu, Burak Bedikli ve Burak Ersöz'den oluşan ANKAmall özel jürisi "Çöpçüler TV” ekibi tarafından yapılan değerlendirme sonrası 3 katılımcı ödülleri kazanma şansını yakalayacak. Yarışma'da birinciye 1.000 TL tutarında Teknosa hediye çeki, ikinciye 750 TL tutarında Mudo hediye çeki, üçüncü şanslı da 500 TL tutarında Migros hediye çekinin sahibi olacak.


Mots clés: ankamall,kültür sanat,pandemi,eser,berk barutçu,burak bedikli,burak ersöz,çöpçüler tv,sosyal medya,sergi,yarışma,evde yapılan evde kalmasın
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires