Looking For Anything Specific?

Paris Hilton: Kendim olmak çok zor | Beklentiler.com

Hilton Ailesi'nin üyesi Paris Hilton'un hayatı belgesele konu oldu. Paris Hilton, eylül ayında yayınlanacak olan This Is Paris belgeseli hakkında konuştu.

"Kabuslar görüyorum”

Filmin, nisan ayında Tribeca Film Festivali'nde prömiyerini yapması planlansa da virüs salgını nedeniyle festivalin ertelenmesiyle birlikte prömiyer de iptal edildi. Filmin tanıtımında Hilton'un, "Hiç kimse gerçekte benim kim olduğumu bilmiyor. Çocukluğumda hiç kimseye anlatmadığım bazı şeyler oldu. Hala bunlarla ilgili kabuslar görüyorum” sözleri dikkat çekti.

"Travmatik deneyimlerdi”

Hilton, belgeselle ilgili ünlü talk show sunucusu Jimmy Kimmel'e verdiği röportajda hislerini şöyle anlattı: "Çok heyecanlıyım ama aynı zamanda gerginim. Bu filmde konuşulan konular daha önce hiç konuşmadığım çok fazla kişisel ve travmatik deneyimlerdi. Dolayısıyla bunları kamuoyu önünde konuşmak çok zor. Çok uzun zamandır kameralar karşısında olduğum için kamera önünde olmaya alışkınım ama ben daima utangaç bir insan oldum” diyen Hilton, "Bu karakteri icat etmeyi ve bu karakteri oynamayı çok sevdim. Kendim olmak çok zor bir deneyimdi.” şeklinde konuştu.


Mots clés: paris hilton,belgesel,jimmy kimmel,röportaj,this is paris,tribeca film festivali,magazin
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires