Looking For Anything Specific?

Sexting nedir ilişkiye heyecan katmak istiyorsanız... | Beklentiler.com

Sexting nedir? Sexting nasıl yapılır? Sexting hakkında tüm merak ettiğiniz soruların cevabı elmaelma.com'da. İşte sexting hakkında merak edilenler!

SEXTİNG MESAJ ÖRNEKLERİ: 

Tüm gün seni ve bana hissettirdiklerini düşündüm. Sana bir sürprizim var.

Eve geldiğin anda soyunmaya başlayacağım. Seni istiyorum.Kendine dokunurken ne düşünüyorsun?

Şu an seni hissetmek istiyorum.Bu gece kontrol bende olacak. Saçlarımı çekerek benimle sevişmeni istiyorum.Dün rüyamda seni gördüm.

Boşalmana bana yalvarana kadar izin vermeyeceğim. İş kıyafetlerimin altına giydiklerimi asla tahmin edemezsin.


iliskinize-heyecan-katmak-istiyors-bVM8.

Partnelerinizle aranızdaki buzları eritmek istiyor ilişkinize eski heyecanını geri getirmek istiyorsanız seksting tam size göre! Tahrik etme sanatı olarak adlandırılan seksting ilişkinizin ilk günlerinde yaşadığınız heyecanlı günleri geri getirmenize yardımcı olacak. Peki seksting nedir? Nasıl yapılır? Seksting örnekleri neler? İşte sekstingle ilgili tüm merak edilenlerin cevaplarını sizler için derledik. 


iliskinize-heyecan-katmak-istiyora-m3Lh.

TAHRİK ETME SANATI: SEXTİNG 

Sexting erotik mesajlaşma şekli olarak bilinmektedir. Kısacası partneri tahrik etme sanatı da denilebilir. Bu erotik mesajlaşma denilen şeyi resim, video ya da mesaj yoluyla yapabilirsiniz. Başarılı bir şekilde yapılan sexting iki tarafında uyarılmasını sağlayarak ön sevişme için gerçek bir ilişki hazırlanmasına yardımcı olur. 


iliskinize-heyecan-katmak-istiyors-Snqk.

AĞIRDAN ALARAK BAŞLAYIN 

Yapmanız gereken ilş şey ağırdan almak olacaktır. Hemen cinsel içerikli mesay ya da fotoğraf atmak yanlış olur. Öncelikli olarak onu ne kadar özlediğinizi belirtecek bir mesaj atmakla işe başlayabilirsiniz. Yapılacak ikinci yanlışta her şeyi tek mesajda atmak. Ağır ağır tepkisini ölçerek ilerleyin. Aldığınız cevapa göre sextingi başlatabilir ya da geri adım atabilirsiniz. Net ve açık olun ama onun istediği şeyi ona bir anda vermeyin. Ona neler yapmak istediğinizi söylerek akşama kadar tutkulu bir şekilde sizi arzulamasına yardımcı olabilirsiniz. 


iliskinize-heyecan-katmak-istiyors-QWoM.

HERZAMAN DAVETKAT OLUN 

Tepkisine göre dereceli olarak ateşinizi arttırın. Neler hayal ettiğinizi ya da size neler yapmasını istediğini söyleyin. Bu sözlerin üzerine davetkar çıplak bir fotoğrafınızı göndermek onu çıldırtmaya yardımcı olacaktır. Kendinize onu düşünerek dokunduğunuzu söylemek oldukça cezbedici bir hal alacaktır. 

GİRİŞKEN DAVRANIN

Cesur davranın. Erkekler utangaç kadınlardan yatakta pek hoşlanmıyor. Sizinle açık bir şekilde konuşmasına izin verin ve en derin fantazilerini paylaşmasını sağlayın


iliskinize-heyecan-katmak-istiyors-S2ER.

Mots clés: Sexting nedir ilişkiye heyecan katmak istiyorsanız... Sayfa 1
La source: www.elmaelma.com

Publier un commentaire

0 Commentaires