Looking For Anything Specific?

13 Ağustos Perşembe günlük burç yorumları | Beklentiler.com

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 13 Ağustos Perşembe gününün günlük burç yorumları...

1 Temmuz Koç burcu yorumu

13 Ağustos Koç burcu yorumu

Karşıt ilişkilerinizde temkinli davranmaya yönelik davranışları benimsiyorsunuz. Toplumsal ilişkilerinizde, girişimci yönlerinizi ön plana çıkaracak ve duygu paylaşımlara yer verecek bir tutum izleyeceksiniz. Ailenizi ilgilendiren bir olayla ilgili performans sergileyeceksiniz. Onların sağlık sorunları sizin için sevindirici olacaktır.

1 Temmuz Boğa burcu yorumu

13 Ağustos Boğa burcu yorumu

İletişim içinde olduğunuz kişilerin farklı davranış biçimlerinden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, baskıcı düşüncelerden vazgeçmeli ve kişileri olduğu gibi kabul etmelisiniz. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün ve karşınızdaki kişilerin düşüncelerini kolay hissediyorsunuz.

1 Temmuz İkizler burcu yorumu

13 Ağustos İkizler burcu yorumu

Dostluk duygularının temelinde geleneksel kuralların işlevi çok önemli. Arkadaşlarınızın yanında kendinizi daha iyi hissediyor olmanız, onlarla daha sık görüşmenize neden oluyor. Bugün, iletişim konusunda performansınız yüksek.

1 Temmuz Yengeç burcu yorumu

13 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Yeni bir yapılanma içindesiniz ve çevre koşullarına kuşku ile yaklaşabilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü kullanmak için bir çok fırsat bir araya gelecek ve sistemli yapınızla kısa zamanda olayları, belli bir düzen içinde formülize edebileceksiniz. Yapmak istediğiniz çok şey var ve olaylara temkinli yaklaşmalısınız.

1 Temmuz Aslan burcu yorumu

13 Ağustos Aslan burcu yorumu

Bugün özgürlük duygunuzun sizi farklı konumlara sürükleyebileceğini düşünmeli ve kendinizi özel bir kişi gibi görmemelisiniz. Yaptığınız çalışmalar, istediğiniz hedefe yaklaşmanızı sağlıyor. Yaşam kalitenizi yüksek tutuyorsunuz.

1 Temmuz Başak burcu yorumu

13 Ağustos Başak burcu yorumu

Arkadaşlık ilişkilerinizde oldukça titiz bir tutum izliyorsunuz. Siz her zaman kaliteden ve duygusal paylaşımdan yanasınız. Bugün, organize işlere yatkın bir performans içinde olacaksınız. Çevresel yoğunluğunuzun fazla olduğu gün.

1 Temmuz Terazi burcu yorumu

13 Ağustos Terazi burcu yorumu

Sezgilerinizin oldukça yüksek olduğu bir gün. Her zaman, geleneksel davrandığınız için, farklı bir tarzda hareket etmek istemiyorsunuz. Kazançlarla ilgili, sınırlarınızı genişletme isteğinizi, çevresel koşullarınızla birlikte değerlendirmelisiniz.

1 Temmuz Akrep burcu yorumu

13 Ağustos Akrep burcu yorumu

Duygu karışıklığına neden olabilecek olayları mıknatıs gibi kendinize çekiyor, aşkta kargaşayı seviyorsunuz. Motivasyonunuzu bozacak olaylardan uzak kalmayı deneyin. Sizi sinirlendirecek sosyal ilişkileri asgariye indirmenizde yarar var.

1 Temmuz Yay burcu yorumu

13 Ağustos Yay burcu yorumu

İsteklerinizi yaşama geçirirken, kendinizi güçlü bir şekilde denetimden geçiriyor ve olayların temelini sağlam zemin üzerinde oluşturmayı amaçlıyorsunuz. Bugün, yine ataklık gerektiren düşüncelerinizi pratiğe geçirme planları içindesiniz. Sizi zorlayacak olaylar gelişebilir.

1 Temmuz Oğlak burcu yorumu

13 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Sevgilinize karşı hissettiğiniz duyguların karışık olması gerilim hissetmenize neden olabilir. Hemen bir karar vermeyin ve aklınıza gelen ilk düşünceleri sevdiğinize yansıtmaktan kaçının. Kendinizi yazarak ifade etme yolunu seçebilirsiniz. Çalışmalarınızı planladığınız gibi sürdüreceksiniz. Ancak, kararsızlıklara neden olabilecek gerilimler olabilir. Fakat, büyük bir istekle yeni girişimlerde bulunmaya devam edeceksiniz. Bütçenizdeki denge bugünlerde biraz bozulabilir. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınız bu günden itibaren çok hafifleyecek

1 Temmuz Kova burcu yorumu

13 Ağustos Kova burcu yorumu

İçsel güven duygusunu hissetmek istediğiniz bir gün içindesiniz. Bugün, karşınızdaki kişiden çok şey bekliyor ve konuşmalarınıza yoğun duygular yüklüyorsunuz. Hedeflerinizi maddesel beklentilerinizle eş değerde tutmak için gerekli bağlantıları yapıyor ve finans konularında isteklerinizi yapılandırmak istiyorsunuz.

1 Temmuz Balık burcu yorumu

13 Ağustos Balık burcu yorumu

Karşıt ilişkilerinizde temkinli davranmaya yönelik davranışları benimsiyorsunuz. Toplumsal ilişkilerinizde, girişimci yönlerinizi ön plana çıkaracak ve duygu paylaşımlara yer verecek bir tutum izleyeceksiniz. Ailenizi ilgilendiren bir olayla ilgili performans sergileyeceksiniz. Onların sağlık sorunları sizin için sevindirici olacaktır.

özel içeriğidir.
Mots clés: 13 Ağustos Perşembe günlük burç yorumları
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires