Looking For Anything Specific?

7 Ağustos Cuma günlük burç yorumları | Beklentiler.com

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 7 Ağustos Cuma gününün günlük burç yorumları...

1 Temmuz Koç burcu yorumu

7 Ağustos Koç burcu yorumu

Duygu ve mantık dengenizi kurmak için üstün bir çaba gösteriyor ve çevresel koşullarınızdan taviz vermek istemiyorsunuz. Bugün değişik kişilerle konuşmaktan hoşlanabilirsiniz. Duygusal güvene ihtiyacınız var fakat bunu etrafınızdaki kişilere belli etmekten çekiniyorsunuz.

1 Temmuz Boğa burcu yorumu

7 Ağustos Boğa burcu yorumu

Bugün, özgürlüğünüzü ifade etme konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. Farklı düşüncelerin olabileceğini bilmenize rağmen, kendi fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Zihinsel aktivitenizin güçlü ve çok geniş spektrumlu olması, sizi herkesten ayıran bir özellik ve siz bunu başarıyorsunuz.

1 Temmuz İkizler burcu yorumu

7 Ağustos İkizler burcu yorumu

Maddi konularda karşı tarafın desteğine ihtiyaç duymuyor ve her şeyi kendiniz halletmek istiyorsunuz. Gururlu bir yapınız var ve hiçbir zaman ihtiyaçlarınızı başkalarının yanında konuşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Bugün, ailenizin sizden beklediği yardımı en kısa zamanda yerine getirmek isteyeceksiniz

1 Temmuz Yengeç burcu yorumu

7 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Bugün, duygusal konularda aşırılığa kaçabilirsiniz. Geleneksel yapınızın dışına kayarak, bazı kaçamaklar söz konusu olacaktır. Ay sezgisel evinizde ilerlerken, finans konularını gündeme getirecektir. Yaşamı farklı algılayacağınız bir gün.

1 Temmuz Aslan burcu yorumu

7 Ağustos Aslan burcu yorumu

Bugün, yaptığınız işlere farklı bir vizyon getiriyorsunuz. Cesaret isteyen çalışmalarınız için gerekli donananıma sahip olmanıza rağmen, fikir ayrılıkları konusunda karşıt düşünceler içinde kalıyorsunuz. Sağlığınıza dikkat edin.

1 Temmuz Başak burcu yorumu

7 Ağustos Başak burcu yorumu

Çeşitli nedenlerden dolayı bilinçaltınızın sizi yönlendirmesine izin veriyor ve yaşamı her konuda sorguluyorsunuz. İçsel sesinizin meraklı yönlerinizi ortaya çıkarmasından dolayı, bilgi dağarcığınızı entelektüel düzeyde arttırabilirsiniz.

1 Temmuz Terazi burcu yorumu

7 Ağustos Terazi burcu yorumu

Birlikte çalıştığınız insanlara vereceğiniz şansla gücünüzü arttıracaksınız. İlgi alanınızın artmasıyla değişik iş profilleri karşınıza çıkacak. Seçim şansınızı kullanırken; gelecek getirisini de düşünerek, mantıklı adımlar atmalısınız.

1 Temmuz Akrep burcu yorumu

7 Ağustos Akrep burcu yorumu

Ailenizin sorunlarına isteseniz bile duyarsız kalamıyorsunuz. Sevdiklerinizin huzuru sizin için takıntı halini almış. Bugün geçmişten gelen olayların muhasebesini yapabilirsiniz. Sınırlarınızı belirlemek için kendinizi zorlamanız gereken bir gün.

1 Temmuz Yay burcu yorumu

7 Ağustos Yay burcu yorumu

Maddi konularla ilgili konuların size olumsuzluk olarak yansıması süregelen ilişkinizde de pürüz yaratıyor. Uzun süredir arzulayıp da geliştiremediğiniz yeteneklerinizi ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız.

1 Temmuz Oğlak burcu yorumu

7 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Partnerinizle aranızdaki tek sorun yeterince açık konuşamamak. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz, fakat daha açık konuşmak, bazı sorunları büyümeden çözebilir. Yaşadığınız son gerilimli buluşmadan sonra ilişkinizde olumlu değişikliklerin farkına varın. Ortaklık ve işbirliği konularında bazı hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Önemli bir projede birlikte hareket ettiğiniz kişinin beklediğiniz performansı göstermediğini fark edebilirsiniz. Küçük harcamalarınız büyük açıklara neden olabiliyor.

1 Temmuz Kova burcu yorumu

7 Ağustos Kova burcu yorumu

Kazançlarınızla ilgili bir planlama içindesiniz.Kaynaklarınızı ve hedeflerinizi tespit ederken, bazı ayrıntıları görmezlikten gelmemelisiniz. Bugün, Ay'ın konumu, yaratıcılığınız konusunda sizi rakipsiz kılıyor. Engellerin sizi yıpratmayacağını biliyorsunuz. Taşlar yerine oturduğu zaman, sizin başarılarınız alkışlanacaktır.

1 Temmuz Balık burcu yorumu

7 Ağustos Balık burcu yorumu

Duygu ve mantık dengenizi kurmak için üstün bir çaba gösteriyor ve çevresel koşullarınızdan taviz vermek istemiyorsunuz. Bugün değişik kişilerle konuşmaktan hoşlanabilirsiniz. Duygusal güvene ihtiyacınız var fakat bunu etrafınızdaki kişilere belli etmekten çekiniyorsunuz.

özel içeriğidir.
Mots clés: 7 Ağustos Cuma günlük burç yorumları,Cuma günlük burç yorumları,günlük burç yorumları,burç yorumları,günlük burç,7 Ağustos günlük burç yorumları,koç,boğa,ikizler,yengeç,aslan,başak,terazi,akrep,yay,oğ
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires