Looking For Anything Specific?

Adele'den kadınlara kitap tavsiyesi | Beklentiler.com

Değişimiyle magazin dünyasında adından sıkça bahsettiren Adele, fiziksel olduğu kadar kişisel gelişime de önem veriyor. Instagram hesabı üzerinden bir kitap fotoğrafı paylaşan ünlü şarkıcı, uzun bir açıklamatla kitabı takipçilerine de önerdi.

Yazara övgüler yağdırdı

Geçtiğimiz sene yayınlanan Glennon Doyle'a ait 'Untamed' adlı kitabın fotoğrafını paylaşan Adele, uzun bir açıklama ile kitabın kendisine yeniden 'mutluluk' ve 'özgürlük' kavramlarını aşıladığını söyledi.

Adele, paylaşımının altına şu notu düştü:

"Hazırsanız bu kitap beyninizi sallayacak ve ruhunuza çığlık attıracak. Bu kitabı okuduktan sonra kendime hazırım! Adeta vücuduma ilk defa girdim. Gerçekten kendini bırakacak kapasiteye sahip olanlar ve öz kendini sevmeye hazır olarak hayata tutunmak isteyenler… Bunu yapmalısınız. Okuyun. Yaşayın. Uygulayın. Biz çok fazlayız! Ama zaten çok fazla olmak için yaratıldık! 'İyi bir hayat zor bir hayattır!' Bu kitabı okuyun ve notlar almak için elinizde bir highlighter tutun çünkü bazı noktalara geri dönmek isteyeceksiniz, bana güvenin! Kendi mutluluğumun ve özgürlüğümün sorumluluğuna sahip olduğumu asla bilmiyordum! Kendi özgürlüğümüzün etrafımızdakilerin özgürlüğü olduğunu kim bilebilirdi ki? Çünkü ben bilmiyordum! Stresli ve karmakarışık olmamız gerektiğini düşünüyordum, tıpkı kafası karışık bir Disney karakteri gibi!”

Birçok kadının başkalarının beklentileri sebebiyle yaşadıkları mutsuzluğu ve tatminliği araştıran kitap, New York Times'ın 'En Çok Satanlar' listesinde yer alıyor.


Mots clés: kitap,mutluluk,kadın,tavsiye,ünlü,Instagram,mutsuz,özgür,stres,çığlık,Glennon Doyle,Untamed,magazin,adele
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires