Looking For Anything Specific?

Bergüzar Korel, gözyaşları içinde SMA hastası çocuklar için yardım istedi | Beklentiler.com

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, SMA hastaları için sosyal medya hesabı üzerinden çağrıda bulundu. Korel, yaptığı paylaşımda gözyaşlarına boğuldu.

"Yalvarıyorum"

Paylaşımında gözyaşlarına hakim olmayan ünlü oyuncu, "Yalvarıyorum sesimi duyun. Çok özür diliyorum. Böyle bir videoyu gerçekten koymak istemezdim ama ben artık gördüğüm şeylere çok üzülüyorum. Sizin desteğiniz istiyorum. Biraz önce Umut bebeğin sessizce içine ağladığı videosunu paylaştım. Gerçekten duygu sömürüsü yapmıyorum ama ben bir anne olarak bu çocukların bu haline dayanamıyorum. Lütfen sizden rica ediyorum. Bu çocukları sahiplenin. En azından Türkiye'de hakkı olan ilaçları almalarını sağlayın.

Sağlık bakanı Fahrettin Koca'ya ve Sağlık Bakanlığı'na yalvarıyorum bu çocukların sesini duyun. Henüz şubat ayında dünyaya gelmiş bu yavru hakkı olan ilacı alamadığı için şu an Adana sıcağında evde her yeri hortumlar bağlanmış bir şekilde hayatını sürdürmeye çalışıyor. Ben buna dayanamıyorum ve bazı aldığım nefesten utanıyorum." ifadelerini kullandı.


Mots clés: ünlü,oyuncu,paylaşım,sosyal medya,gözyaşları,açıklama,sma,sma hastası,çocuk,yardım,ilaç,magazin,haber,gündem, Bergüzar Korel
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires