Looking For Anything Specific?

İlişkiye heyecan katmanın yolları nelerdir yapılması gereken yöntemler nelerdir? | Beklentiler.com

İlişkiniz artık eskisi gibi size eğleceli gelmiyorsa ve siz ne yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazımız tam olarak size göre okumaya devam edin!

Beraber alışverişe çıkın! Ancak burada küçük bir detaya dikkat çekmek istiyoruz ki o da aklınıza erkekleri bunaltan sıkıcı alışverişlerden olmamasına dikkat etmelisiniz! Aksi taktirde sevgilinizi bu durum daha da sıkabilir.


mutlu-ask-j7NJ.jpg

Sevgilinizle ikinize ait özel anlar paylaşın. Ya da bir süredir yapmadığınız aktiviteler veya romantik anlar sizi eskisi kadar canlı olmanıza yardımcı olacaktır. Yeterki siz aranızdaki özel bağı düşünüp yaratıcılığınızı kullanın!

ask-iliski-FJEk.jpg

İlişkinizin ilk zamanlarını hayal edin. Nasıldı her şey? Hatırlamaya çalışın ve yeniden o günlere dönebilmek için ne yapmanız gerekiyor? Eskinden sarılmadan elini tutmadan duramadığınız sevgilinize şimdi küçük öpücükler hediye edebilirsiniz.


ask-iliskiler-PBvA.jpg

Özel anlara davetiye çıkaran küçük masaj seansları yapın! Sevgilinize olan hislerinizi dile getirmekten korkmayın. unutmayın bazen dile getirilmeyen şeyler ilişkilere zarar verebiliyor.


ekran-resmi-2018-05-16-14-wKRG.png

Eğlenceyi sadece lunaparklarda veya eğlence merkezlerinde düşünmeyin! Siz yeterki eğlenmek isteyin bırakın eğlence ayağınıza gelsin. Gülmekten asla çekinmeyin gülmek karşınızdaki kişiye olan sevgi ve samimiyetinizin göstergesidir.


eglenceli-iliskiler-PF8d.jpg

Sevgilinize küçük sürprizler yapın. Hiç beklemediği anda aranızdaki özel bağı düşünerek sadece ikinizin arasında özel olan konularla ilgili küçük hediyeler alabilir veya ilişkinizin ilk zamanlarını hatırlatan fotoğraflara beraber bakmayı teklif edebilirsiniz.


ekran-resmi-2018-05-16-14-ygo2.png

En son ne zaman beraber yürüdünüz? El ele kol kola yürüyüşler yapmayalı ne zaman oldu? Sevgilinizle en kısa sürede müsait bir zaman yaratın ve el ele kısa yürüyüşler yaparak avuç içini gıdıklayın.

ekran-resmi-2018-05-16-14-vOms.png

Mots clés: İlişkiye heyecan katmanın yolları nelerdir yapılması gereken yöntemler nelerdir? Sayfa 1
La source: www.elmaelma.com

Publier un commentaire

0 Commentaires