Looking For Anything Specific?

Kerem Bürsin'den Hande Erçel açıklaması | Beklentiler.com

İstinye'de objektiflere takılan Kerem Bürsin, muhabirlerle sohbet etti. Partneri Hande Erçel'le dizideki öpüşme sahnesinin kamera arkası görüntüleri ile ilgili de açıklamalarda bulunan yakışıklı oyuncu, "Maalesef öyle bir şey oldu. İşimiz gereği yapmamız gereken birtakım şeyler var, birinin onu öyle çekmesi hiç profesyonel değil” dedi.

"İşimizi yapıyoruz”

Bu sahnenin Murat Dalkılıç ile Hande Erçel'in ayrılmasına sebebi olduğu iddiaları hakkında da konuşan Kerem Bürsin, aşk söylentilerine son noktayı koydu. Bürsin, "Bu iddialar çok saçma. Bununla alakalı bir şey demem yanlış. Şundan eminim Murat da profesyonel bir sanatçı, dediğim gibi işimizi yapıyoruz. Meyve ile sebzeyi karıştırmamak gerek.” diye konuştu.

"İş konuşalım”

Bürsin, sözlerine, "Öyle bir sahne senaryoda yazıldığı için bizim hayata geçirmemiz, yönetmen ne istiyorsa onu elde etmemiz gerekiyor. Meyve ile sebzeyi karıştırmamak gerek. Yorumlara bakmıyorum, o yüzden üzülmüyorum. Bunu şu an duyuyor olmak tabii ki beni üzer" şeklinde devam etti. Demet Özdemir'le de adı aşk dedikodularına karışan Bürsin, muhabirlerin bu konuyla ilgili sorularını "Aylar öncesine gidiyorsunuz, o dedikodu devam mı ediyor? Şu an benim için en önemli şey iş, iş konuşalım” diyerek geçiştirdi.


Mots clés: hande erçel,kerem bürsin,magazin,sen çal kapımı,demet özdemir,senaryo,oyuncu,murat dalkılıç,dedikodu,kerem bürsin'den hande erçel açıklaması
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires