Looking For Anything Specific?

Yeni başlangıçlar: Aslan burcunda Yeniay | Beklentiler.com

19 Ağustos tarihinde 26 derece Aslan burcunda saat 05:41'de bir yeniay meydana gelecek. Yeniay anı haritasında yükselende Aslan burcu var. Kişisel Doğum haritalarımızda Aslan burcunun bulunduğu alanlarda yeni başlangıçlar bizleri bekliyor olacak. Kişisel hırsların bu dönemde daha fazla öne çıktığına şahit olabiliriz aynı zamanda. Kendimizi öne çıkarmak ve risk almak yeniayın bir diğer özellikleri arasında bulunuyor.

Bu yeniaydan en çok etkilenecekler arasında Koç, Boğa, Aslan, Akrep, Yay ve Kova burçları yer alıyor.

15912605850.68312800.jpg

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, 19 Ağustos tarihinde 26 derece Aslan burcunda önemli bir yeniay meydana geliyor. Yeniay sizlerin haritasında çocuklar ve aşk hayatınızı temsil eden ev alanında olacak. Hayatınızda yeni bir aşk girebilir ya da sevindirici bir çocuk haberi alabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlar kendi hayatlarında daha öne çıkacakları gelişmelerle karşılaşabilirler. Aşk hayatı aktif bir yükselen Koçsanız önemli ve sevindirici gelişmelerde yine sizleri bekliyor. Aşk hayatınızda sizi mutlu edecek bir partner hayatınıza girebilir. 12 Nisan ile 20 Nisan arası doğmuş olan Koç burçları Yeniayın etkisinden olumlu anlamda etkileniyor olacaksınız.

15912606110.60038500.jpg

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, 19 Ağustos tarihinde 26 derece Aslan burcunda bir yeniay meydana geliyor olacak. Yeniay sizlere eviniz, yaşadığınız alan ile ilgili konularda yeni birtakım fırsat ve olanaklar sağlayabilir. Evinizi satabilir veya taşınabilirsiniz. Aynı zamanda ebeveynlerinizin hayatlarında da önemli yenilikler söz konusu olabilir. 12 Mayıs ile 20 Mayıs arasında doğmuş olan Boğa burçları Yeniayın etkisinden sizler daha fazla etkileniyor olacaksınız. Başlarda zorlayıcı etkiler olsa da zamanla bu hayatınıza getireceği yenilikler sizleri evinizle ilgili olarak mutlu edebilir.

15912606270.34550300.jpg

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler, 19 Ağustos saat 05:41'de Aslan burcunda bir yeniay meydana geliyor. Yeniay yakın çevre ve kardeşlerinizin hayatı ile ilgili olarak önemli konuları önünüze çıkartabilir. Sizler de aynı zamanda iletişim ile ilgili konularda ya da eğitiminizi ilgilendiren konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Daha görünür olacağınız bir dönem sizleri bekliyor. Yakın çevreniz ile ilişkilerinizde daha lider pozisyonunda hareket edebilirsiniz.

15912606420.06031400.jpg

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, 19 Ağustos saat Aslan burcunda meydana gelecek olan yeniay sizlerin hayatında parasal konuları karşınıza çıkartıyor olacak. Yeniay ile birlikte para kazanabileceğiniz yeni olanaklar elde edebilirsiniz. Bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Değeri yüksek eşyalara fazla harcama riskiniz olabilir. Düşünmeden harcama yapabilirsiniz veya fazla cömert davranıp daha sonrasında kendiniz zor durumda kalabilirsiniz.

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, 19 Ağustos tarihinde burcunuzda meydana gelecek olan yeniay şüphesiz en çok sizleri etkiliyor olacak. Önemli yeniliklere adım atabilir, fiziksel görüntünüzde birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Yeni bir diyet programı, kendinizi daha fazla gösterebileceğiniz yeni bir proje, yeni bir çevre, yeni bir ev gibi her türlü yeni adımlar sizleri bekliyor. Bu dönemde sadece kişisel hırslarınızın sizlerin yanlış tercihler yapmanıza müsaade etmeyin. Adımlarınızı doğru atmaya özen gösterin. Fazla hızlı bir şekilde bir şeylere adım atabilir ancak sonrasında pişman olabilirsiniz. 14 Ağustos ile 22 Ağustos arası doğmuş olan Aslan burçları Yeniayın etkisinden olumlu anlamda etkileniyor olacaksınız.

15912606860.73103200.jpg

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, 19 Ağustos tarihinde Aslan burcundaki yeniay sizlerin hayatında daha çok kapalı alanlar, hastaneler ile ilgili konularda yeni birtakım durumlar içerisinde olmanızı sağlayabilir. Bir rahatsızlığınız varsa şifa bulacağınız önemli bir tedaviye başlayabilirsiniz. Bu dönemde meditasyon ve benzeri gibi sizleri hem ruhsal hem de fiziksel olarak şifalandıracak birtakım uğraşlar içerisinde olmanızda mümkün olabilir. Arkanızdan dönen işlerin bir bir ortaya çıkacağı bu yeniay dostunuza, düşmanınıza dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda sizler gizli birtakım işler çeviriyorsanız da bu dönemde bunların açığa çıkma riski olduğunu aklınızda bulundurmanızda fayda var.

15912607000.41493800.jpg

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, 19 Ağustos tarihinde Aslan burcunun 16 derecesinde bir yeniay meydana gelecek. Sizlerin hayatında sosyal çevre alanlarınızı etkiliyor olacak. Yeniay ile birlikte sizleri olumlu anlamda etkileyecek yeni bir sosyal çevreye girebilir hatta bu yeni gireceğiniz çevrede sizleri sürpriz bir aşk bekliyor olabilir. İşinizden elde edeceğiniz kazançlarınız ile ilgili de sizleri mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir. Alacağınız yeni bir projede projenin lideri konumunda görev alabilirsiniz.

15912607130.15945300.jpg

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, 19 Ağustos saat 05:41'de Aslan burcunda meydana gelecek olan yeniay sizlerin kariyer ve sosyal statü alanlarınızı etkiliyor olacak. Kariyer hayatınızda olumlu değişiklikler, kendinizi öne çıkartabileceğiniz birtakım yenilikler söz konusu olabilir. Kariyerinizi yakından ilgilendirecek önemli adımlar atabilirsiniz. 14 Kasım ile 22 Kasım arasında doğmuş olan Akrep burçları Yeniayın etkisinden sizler daha fazla etkileniyor olacaksınız. Başlarda zorlayıcı etkiler olsa da zamanla bu hayatınıza getireceği yenilikler sizleri kariyerinizle ilgili olarak tatmin edici sonuçlar getirebilir.

15912607250.44373200.jpg

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, Aslan burcunda 19 Ağustos tarihinde meydana gelecek olan yeniay sizlerin yurtdışı, yabancılar ve hukuksal konular ile ilgili olarak etkiliyor olacak. Yabancılar ile iş yapan bir yükselen Yaysanız yeniayın etkisi ile birlikte yeni bir anlaşma ya da çalışma yapabilirsiniz. Yüksek öğrenim gibi bir konuda da önemli ve kendinizi daha fazla gösterebileceğiniz bir yenilik içine girebilirsiniz. 14 Aralık ile 21 Aralık arası doğmuş olan Yay burçları Yeniayın etkisinden olumlu anlamda etkileniyor olacaksınız.

15912607370.51774100.jpg

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, 19 Ağustos tarihinde Aslan burcunda önemli bir yeniay var. Yeniay sizlerin ödemeler, ortaklaşa kazançlar, miras ve nafakalar ile ilgili konularınızı etkiliyor ve bu alanlar önemli gelişmeleri hayatınıza getirecek olabilir. Ortak paylaşımlarınızla ilgili her türlü yenilik sizleri bekliyor. Aynı zamanda bu süreçte okült konulara olan ilginizde hayli artabilir.

15912607500.04148900.jpg

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, 19 Ağustos tarihinde karşıt alanınızda bir yeniay meydana gelecek. İkili ilişkileriniz, eşiniz, yakın arkadaşlarınız ile ilgili konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Yeni bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Yapacağınız yenilik her ne ise kendinizi daha fazla öne çıkartacağınız bir yenilik olacağını söyleyebilirim. İkili ilişkilerinizde de kendinizi daha fazla öne çıkartabilirsiniz. Kişisel hırslarınızın ilişkilerinize zarar vermesine izin vermeyin. 13 Şubat ile 18 Şubat arasında doğmuş olan Kova burçları Yeniayın etkisinden sizler daha fazla etkileniyor olacaksınız. Başlarda zorlayıcı etkiler olsa da zamanla bu hayatınıza getireceği yenilikler sizleri ikili ilişkileriniz ilgili olarak mutlu edebilir.

15912607640.69199600.jpg

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, 19 Ağustos tarihinde Aslan burcundaki yeniay sizleri mesleğiniz ve çalışma koşullarınız ile ilgili alanlarda etkiliyor olacak. Mesleğinizde, çalışma şartlarınızda kendinizi daha fazla öne koyacağınız birtakım adımlar atabilir, kendinizi ve işinizi daha görünüz hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda bu süreçte yeni bir işe de başlayabilirsiniz. Kendi ofisi olan bir yükselen Balıksanız bu dönemde lider ruhlu bir çalışan ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

özel içeriğidir.
Mots clés: Aslan burcunda Yeniay,yeniay,aslan burcunda,aşk,ilişki,risk,başlangıç,kişisel,hırs,astrolog,ceylin çelebi,yükselen,koç,boğa,ikizler,yengeç,aslan,başak,terazi,akrep,yay,oğlak,kova,balık,kk özel, Astrol
La source: www.kadinvekadin.net

Publier un commentaire

0 Commentaires